وقایع این روزها …..

وقایع این روزها …..

به نام خدا وقایع روزهای گذشته که همه ی ملت انقلابی ایران شاهد ان بودند نشان داد که تمام حوادث اتفاق افتاده در کف خیابان ها از سوی دشمنان نظام اسلامی و ایران عزیز، برنامه ریزی شده بود. صحبت های روح الله زم که کانال ضد انقلابی امد نیوز را مدیریت می کند با یک […]

22,456 total views, 52 views today

۱۳۹۶-۱۰-۲۰ access_time    
2249 code
  edit  
print title title

22,457 total views, 53 views today

این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید :    

به نام خدا

وقایع روزهای گذشته که همه ی ملت انقلابی ایران شاهد ان بودند نشان داد که تمام حوادث اتفاق افتاده در کف خیابان ها از سوی دشمنان نظام اسلامی و ایران عزیز، برنامه ریزی شده بود. صحبت های روح الله زم که کانال ضد انقلابی امد نیوز را مدیریت می کند با یک افسر اطلاعاتی رژیم صهیونیستی نشان داد که دشمنان انقلاب، ظاهر فریبنده ای در فضای مجازی از خود به نمایش می گذارد و همواره سعی می کنند تا خود را حامی مردم ایران ودلسوز آنها معرفی می نماید، روح الله زم که در طی روز های گذشته با آمد نیوز، کلی خبر و اطلاعات دروغین در فضای مجازی و تلگرام را بازنشر داده است. این حقیقت را به اثبات رسانید که:

1 – فضای مجازی را نمی توان منبع مهم و قابل اعتمادی برای اطلاع رسانی دانست چراکه افرادی مغرض مانند روح الله زم که پیشینه ی سیاسی و اخلاقی انها معلوم است همواره در خدمت دشمنان انقلاب بوده و هستند.از دید این افراد خیر خواهی و میهن پرستی تنها در حساب های بانکی آنها خلاصه می شود .

2 – معلوم شده است که برخی کشور های مرتجع منطقه در بروز اغتشاشات محدود چند روز گذشته نقش داشته و با تامین برخی امکانات لجستیکی برای آشوبگران سعی داشتنند تا ارامش و ثبات کشور را هدف بگیرند اما هشیاری مردم وفادار به انقلاب اجازه نداده است که امریکا و اسراییل که حامیان برخی از همین کشور های مرتجع هستند (مانند عربستان) بتوانند به اهداف شوم خود دست یابند. عجیب تر اینکه حکام عربستان موقعی که در کشور  آنها شیعیان مظلوم و محروم از حقوق اجتماعی به صورت خود جوش به خیابان ها آمدند تا به این همه تبعیض اعتراض کنند، مذبوحانه در صدد ان برامدند که ریشه این اعتراضات را به ایران اسلامی نسبت دهند در حالی که خودشان بهتر می دانستند، منشاء اعتراضات شیعیان عربستان به تبعیض و ظلمی باز می گردد که حکام وهابی آن کشور بر سایر مردمان غیر وهابی روا داشته اند. با این حال همین کشوری که ادعاهای تو خالی بر علیه ایران روا می داشت در تلاشی مذبوحانه به حمایت از آشوبگران پرداخت و با حمایت غیر مستقیم مالی از آنها در صدد بر آمد تا به خیال خام خودش، پروژه بر اندازی نظام اسلامی را کلید بزند که البته دست از پا دراز تر و شکست خورده به خانه اول خود برگشت.

3 – تنها امد نیوز نبود که با استفاده از فضای مجازی در صدد بر امد که افکار عمومی داخل کشور را دچار تشویش و اضطراب و تنش نماید. اساسا فضای مجازی در طی این چند روز اکنده از چنین وب سایت هایی بود که همسو با اهداف تعیین شده از سوی آمریکا و اسراییل یعنی اغتشاش در کف خیابان ها، در صدد بر آمدند تا دلار های باد آورده نفتی که از سوی برخی کشور های عرب منطقه در اختیار امریکا و اسراییل قرار گرفته بودرا به حسابهای خود سرازیر کنند.

4 – جاه طلبان و فرصت طلبانی که بازمانده از رژیم پهلوی بودند با هدایت جمعیت های محدودی که به خیابان  ها آمده بودند سعی داشتند با طرح شعار های زنده باد و مرده باد سهم خود را از این دلار های نفتی بگیرند برای همین در تلاش بر آمدند تا جریان حرکت های اعتراضی بسیار محدود را به سمت خود بکشانند. منافقین نیز از سوی دیگر در تلاش بودند تا شانس خود را بار دیگر بیازمایند. همه این فسیل های سیاسی دچار این توهم شده بودند که روز به روز به تعداد جمعیت های معترض افزوده خواهد شد و در خواب آشفته ی خود، جمعیت های معترض میلیونی را می دیدند که پرچم آنها را در دست دارند و در خیابان ها شعار می دهند. اما چند روز که گذشت فهمیدند از جمعیت اولیه چند صد نفری معترضین، فقط چند ده نفر باقی مانده اند و در انتها نیز تعداد انها به صفر رسید. ضربه محکمی بر پیکره بی جان منافقین و سلطنت طلبان و … وارد آمده بود که برای همیشه جان آنها را گرفت و حسابشان را کف دستشان نهاد. از این منظر اگر بخواهیم اعتراضات و اغتشاشات اخیر را مورد کنکاش و توجه قرار دهیم شاید بتوان گفت این حوادث موهبتی الهی بود برای اینکه دشمنان اتقلاب بفهمند که جایگاهشان در داخل کشور چگونه است و مرتبا شعار ندهند و از جمعیت میلیونی دم نزنند. از سویی دیگرحداقل سودی که قضایای اخیر داشت این موضوع رابه آمریکا و عربستان گوشزد نمود که ایران را با لیبی و تونس و … اشتباه نگیرند. اینجا ایران است و مردان و زنان این آب و خاک اجازه نمی دهند تا کودتای ننگین 28 مرداد مجددا تکرار شود. اینجا ایران است و مردمانش تا پای جان برای آرمانهایشان می ایستند و هرگز پشت رهبر عزیز و مسولین خود را خالی نخواهند کرد.اینجا ایران است وهمیشه ایران خواهد ماند .ایران اسلامی که فضایش همواره به عطر روح بخش وجان افزای امامت وولایت معطر است .

به هر حال از قدیم گفته اند که:

خمیر مایه ی دکان شیشه گر سنگ است               عدو شود سبب خیر اگر خدا خواهد.

روز ها آینده از این وقایع بیشتر خواهیم گفت

22,460 total views, 56 views today

این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید :    
۱۳۹۷-۰۶-۰۹ access_time
edit  

به نام خدا پیام رسای غدیر تداوم رسالت محمد(ص) واقعه غدیر خم واقعه ای نیست که بتوان به سادگی از آن گذشت  غدیر یک حادثه تاریخی نیست که در کتاب های تاریخ از آن نامی برده شود ودر لابلای ایام مختلف و حوادث گوناگون تاریخ به تدریج کم رنگ وکم رنگ تر شود. غدیر خم […]

2,894 total views, 10 views today

۱۳۹۶-۱۰-۲۴ access_time
photo  

651 total views, 1 views today

651 total views, 1 views today

۱۳۹۶-۱۰-۲۱ access_time
photo   edit  

به نام خدا این روزها بازار دلقک های خارجی و داخلی های خارج نشین گرم است و  بیچاره ها سخت ازخود ممنون هستند که به خیال خودشان توانسته اند با ایجاد کمی سروصدا ایران اسلامی را ناآرام نمایند.البته این ابلهان که معلوم نیست اساسا تاریخ بر انها نام دلقک های سیاسی بگذارد یا خیر در […]

2,392 total views, 13 views today

یک پاسخ برای این مطلب بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


widgets