میلاد پیامبر نور ورحمت مبارک باد

میلاد پیامبر نور ورحمت مبارک باد

میلاد پیامبر نور ورحمت مبارک باد
به نام خدایی که محمد (ص) راآفرید تا نگینی باشد برانگشتری زیبای نبوت و حلقه ای باشدتا رشته نبوت را به زنجیره امامت متصل نماید

382 total views, no views today

۱۳۹۷-۰۹-۰۳ access_time    
3689 code
 
print title title

383 total views, 1 views today

این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید :    

میلاد پیامبر نور ورحمت مبارک باد
به نام خدا یی که آسمانها وزمین را آفرید ،جنگل هاواقیانوس هارا آفرید ، انسان را آفرید ودر وجودش عشق وزیبایی را نهادینه کرد ،خدایی که نوح ، ابراهیم ،موسی وعیسی را آفرید تا تجلی اراده اش در زمین باشند ورهنمون اشرف مخلوقاتش به بهشت موعودگردند و به نام خدایی که محمد (ص) راآفرید تا نگینی باشد برانگشتری زیبای نبوت و حلقه ای باشدتا رشته نبوت را به زنجیره امامت متصل نماید .خدایی که محمد (ص) اشرف ترین انسان ها در میان اشرف مخلوقاتش خواهد بودوپس ازاو دیگر پیامبری نخواهد آمد ،خدایی که انسانیت را به نام زیبای محمد (ص) مزین نمود .
درآستانه میلاد پربرکت پیامبر نورو رحمت حضرت محمد (ص) قرار داریم و زادروز آن عزیزترین را باشادی وسرورگرامی داشته وبر خود می بالیم که امت آن خورشید پرنور اسمان نبوتیم.
محمد(ص) انسانیت را در میان مردمانی که دختران خود را زنده درگورمیگذاردند به ارمغان آورد ودر آن هنگامه که مردان ستایش می شدند و زن بودن مایه سرافکندگی بودمحمد (ص) بر دستان فاطمه بوسه زد تا یادآور شود که خداوند بهشت را زیر پای مادران گذارده و سوره مبارک انا اعطیناک الکوثر را به حرمت فاطمه عزیزش برامت مسلمان نازل فرموده است.
محمد فرزند کعبه است ونور وجودش سرزمین حجاز را از جهل ونادانی رهانید وسایه رحمتش در اندک زمانی قلوب انسان های بسیاری رادر کشورهایی که امروز سرزمین های اسلامی نام دارند به تسخیر درآورد و پایه های ظلم وتبعیض را آنچنان به لرزه در آورد که تاریخ بشرمثل ومانندی برای آن به یاد ندارد.
بارالهادرچنین روزی عصاره خلقت وشاهکار عظمتت چشم به جهان گشوده و به یمن این میلاد با برکت تمامی آسمان وزمین تورا ستایش میکنند وازموهبت خلقت این وجود مبارک در مقابلت سر تعظیم فرود می آورند. یاری مان بفرمای که بتوانیم از پیروان راستین آن بزرگوار و از بنده گان خالص درگاهت باشیم.
میلاد فرخنده و پر برکت حضرت محمد(ص) رابه تمامی مسمانان جهان شادباش می گوییم .

384 total views, 2 views today

# هشتگ    
این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید :    

یک پاسخ برای این مطلب بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


widgets