وظیفه ما چیست ؟

وظیفه ما چیست ؟

امروزوظیفه ما به عنوان یک ایرانی واقعی چیست؟!
به تاریخ رجوع کنیم و حوادث تاریخی را مروری نمائیم . لشگر کشی قدرت های مختلف جهانی که هرکدام مقطعی از تاریخ مدون بشر را به نام خود به ثبت رسانده اند ، نشان می دهد که در تمام طول تاریخ ، هر زمان که ملتی با تهدیدهای خارجی مواجه می شدند ، تمام اختلافات مذهبی ، قومی ، فرهنگی و … را به کناری می نهادند

464 total views, no views today

۱۳۹۷-۰۸-۰۵ access_time    
3595 code
 
print title title

465 total views, 1 views today

این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید :    

امروزوظیفه ما به عنوان یک ایرانی واقعی چیست؟!

به تاریخ رجوع کنیم و حوادث تاریخی را مروری نمائیم . لشگر کشی قدرت های مختلف جهانی که هرکدام مقطعی از تاریخ مدون بشر را به نام خود به ثبت رسانده اند ، نشان می دهد که در تمام طول تاریخ ، هر زمان که ملتی با تهدیدهای خارجی مواجه می شدند ، تمام اختلافات مذهبی ، قومی ، فرهنگی و … را به کناری می نهادند و با یکدلی بر علیه دشمن اشغالگر به مبارزه بر می خاستند . جنگهای اول و دوم جهانی نزدیکترین حادثه ی بین المللی و قابل ذکری است که دنیا توانست یک پارچه و متحد ، اشغالگران را شکست دهد ولی برجسته ترین واقعه ی تاریخی ,جنگ تحمیلی عراق و حامیان غربی صدام بر علیه جمهوری اسلامی ایران بود . هر برگی از دفتر خاطرات جنگ تحمیلی را ورق بزنیم ، شاهکاری تاریخی از رشادت و دلاوری های فرزندان این مملکت را خواهیم دید . فرزندانی که نام ایران آنها را در تمامی لحظات سرنوشت ساز جنگ در کنار یکدیگر قرار داد تا متحد و یکپارچه در مقابل ارتش تا دندان مسلح صدام بایستند ، به شهادت برسند ، معلول ، جانباز و آزاده بشوند ولی در مقابل دشمن سر تسلیم فرود نیاورند . دلاورانی که مسلمان ، مسیحی ، یهودی ، زرتشتی و … بودند اما در جبهه جنگ همگی در زیر پرچم مزین به نام الله ، جمهوری اسلامی ایران ایستادند و به شهادت رسیدند اما به مانند منافقین عمل نکردند و ستون پنجم ارتش صدام نشدند . این رشادتها نشان داد که وقتی استقلال و تمامیت ارضی کشور تهدید شد ، اختلاف سلیقه ها و باورهای دینی همه و همه باید در راستای اعتلای نام میهن به کار گرفته شوند .

تاریخ این بار در حال تکرار شدن است اگرچه به شکلی دیگر ولی ماهیت تهدید خارجی هرچه باشد یک عامل بیگانه است لذا می طلبد که همه ی افراد جامعه و تمامی کسانی که نام ایران برایشان مقدس است این بار نیز در میدان نبردی که دشمنان این آب و خاک تدارک دیده اند  یکپارچه و متحد به مقابله با دشمن بپاخیزند . تحریم هایی که آمریکا بر ضد اقتصاد کشورمان اعمال نموده است و جنگ روانی حاصل از تبلیغات نوچه های آمریکا نظیر اسرائیل ، بحرین ؛ عربستان و… تماما با یک هدف شکل گرفته است و آن هدف ، به خیال دشمنان براندازی نظام اسلامی ایران می باشد . دشمن با این تصور که می تواند دامنه ی تحریم ها را آن اندازه بگستراند که مردم از آینده بیمناک و نا امید شده ؛ درمقابل نظام قرار بگیرند به میدان امده است واستراتژی رعب  و وحشت را با تکیه بر روش های جنگ روانی پیشه نموده است.

فلذا برای اینکه دشمنان ایران بتوانند طرح نا میمون خود را اجرا نمایند ، با حرکات مدیریت شده در داخل کشور می خواهند آرامش مردم را برهم بزنند تا اتحاد مردم را متزلزل نمایند . در این میان نزدیکترین واقعه ای که می تواند مورد استفاده دشمن قرار گیرد روز 7 آبانماه است که به خیال برخی ها روز گرامیداشت کوروش ، پادشاه هخامنشی ایران بوده و همین ضرورت تاریخی آنها را مجاب می نماید تا این روز را در پاسارگاد برگزار نمایند .

بدون توجه به اینکه آیا اصالت 7 آبان واقعا تاریخی است یا اینکه زائیده ذهن خیال پرداز برخی از ما بهتران است، باید به این مهم توجه نمود که دشمن می خواهد به هر وسیله ای که شده مانع از یکپارچگی مردم در داخل کشور شود . لذا اعلام هر گونه فراخوانی توسط هر فرد ، گروه یا حزبی ، چه در داخل و چه در خارج از کشور برای تجمعی به نام روز گرامیداشت کوروش ( 7 آبان ) ، در پاسارگاد یا هر نقطه دیگر ، مطمئنا با توجه به شرایطی که دشمنان کشور برای ضربه زدن به مملکت تدارک دیده اند ، جز خیانت به کشور پیامد دیگری نخواهد داشت . حتی اگر فقط صد نفر هم به فراخوان 7 آبان گوش فرا دهند ، رسانه های بیگانه و ضد انقلاب آن را به هزاران نفر جعل می نمایند و در بوقهای تبلیغاتی خود آنچنان می دمند که آهای دنیا چه نشسته اید ، بیایید و ببینید مردم ایران بر علیه جمهوری اسلامی برخواسته اند و شارهای چنین و چنان سر داده اند . بنا بر این ملت ما باید هشیارباشد و از وقایع تاریخی بیاموزد که دشمن مملکت حتما نباید لشگر کشی نماید و با جنگ افزار های مختلف ، جنگ به راه بیاندازد که مسلما این طور هم نخواهد شد زیرا در جنگ 8 ساله دنیا دریافت که مردم ما چه اندازه دلیر و میهن پرستند . بنابر این چنگ روانی و ایجاد اختلاف در داخل کشور ترفندی است که دشمنان ایران زمین با در اختیار داشتن تکنولوژی های نوین ارتباطی و مزدورانی که دست در جیب دولت های مرتجعی همچون عربستان و بحرین دارند (ازجمله فرشگردها ، علی نژادها ، نوری زاده ها ، پهلوی ها و …) به انها متوصل شده اند . مردم ما باید بدانند که 7 آبانماه حتی اگر روزی ملی هم باشد وقتی مستمسکی در دستان ناپاک شده است همان بهتر که اصلا نباشد . ما باید بدانیم آبان ماه می تواند روز هفتم نداشته باشد و 29 روزه باشد اما ایرانی نمی تواند بدون ایران به سربلندی وافتخار آفرینی های خود ادامه دهد. ایران سرای همه کسانی است که نمی خواهند قاتلین کودکان بی گناه یمنی ، حساب های بانکی اپوزیسیون کشوشان را پر نماید . بدون 7 آبان آری؛ بدون اپوزیسیون جیره خوارآری  اما بدون ایران هرگز!!!

466 total views, 2 views today

# هشتگ    
این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید :    

یک پاسخ برای این مطلب بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


widgets