فلاحتی و جعل اسناد همیشگی اش در صدای امریکا !

فلاحتی و جعل اسناد همیشگی اش در صدای امریکا !

فلاحتی در بین همکاران اخراج شده اش از صدای آمریکا به فردی فاسد که بازیچه دست مدیران شبکه می‌باشد ، معروف است و برای خوش خدمتی به بالادستی هایش به ابزاری تبدیل شده است که وظیفه اش جعل سند و نشر اکاذیب می‌باشد. فلاحتی نتوانسته صحت هیچکدام از اسناد جعلی که تاکنون از طریق صدای آمریکا به نمایش گذاشته است را به اثبات برساند. و بی تعهدی مدیران این شبکه نیز او را گستاخ تر کرده است تا جایی که او هر روز مطلب جدیدی را در مورد خادمین نظام جمهوری اسلامی ایران از مسئولین بلند مرتبه تا مدیران رده های میانی بیان می نماید و با انتشار این مطالب کذب و بدون پشتوانه سعی می کند تا همچنان به خوش رقصی های خود برای صهیونیست ها و ضد انقلاب ادامه دهد.

4,608 total views, 2 views today

۱۳۹۵-۰۹-۱۶ access_time    
338 code
  edit  
print title title

4,609 total views, 3 views today

این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید :    

صدای آمریکا که به بخشی از اپوزوسیون جمهوری اسلامی ایران تبدیل شده است ، هر آنچه در توان داشته را به کار گرفته تا بتواند حقارت ناشی از شکست های پیاپی دولتمردان و سیاست گذاران آمریکایی و اسرائیلی از جمهوری اسلامی ایران را عقده گشایی نماید .

در راستای چنین سیاست واپس گرایانه ای که VOA دنبال می‌ کند مهره ای لازم است که بتواند ضمن اجرای سناریو های از پیش طراحی شده ، خود نیز عناد و کینه ویژه ای از نظام اسلامی داشته باشد و چه کسی می‌تواند بهتر از فلاحتی، مجری بدنام وبی‌اخلاقی باشد که همین چند وقت پیش کوس رسوایی اش گوش فلک را کر کرده بود.

فلاحتی در بین همکاران اخراج شده اش از صدای  آمریکا به فردی فاسد که بازیچه دست مدیران شبکه می‌باشد ، معروف است و برای خوش خدمتی به بالادستی هایش به ابزاری تبدیل شده است که وظیفه اش جعل سند و نشر اکاذیب می‌باشد.

در صدای امریکا باندی وجود دارد که همه کارکنان این شبکه باید در هر شرایطی تن به خواسته های آنها داده و اگر بر خلاف آنچه این باند می خواهد رفتار کنند اخراج خواهند شد . اثبات این ادعا می تواند جمشید چالنگی ، الهام ستاکی ، سیامک دهقان پور  و … باشند که هر کدام به دلیل مشکلاتی که با این باند داشتند ناچار به ترک VOA شدند. در این میان فلاحتی یکی از عناصری بود که توانست علیرغم همه فعل و انفعالات اداری گاه و بیگاه و تصفیه حساب های جناحی در صدای امریکا ، به کار خود ادامه داده و تدریجا به عنصری مطلوب برای باند حاکم بر VOA تبدیل گردد. فلاحتی در نشر اکاذیب و سند سازی های جعلی تبحر خاصی داشته و در این کار تا آنجا پیش رفته است که گاهی اوقات خودش هم باورش نمی شود که این چنین متبحرانه دست به نشر مطالب کذب و نادرست می زند .

وقتی فلاحتی با آن چشمان هرزه و درشتش به دوربین می نگرد و راجب یک اتهام دروغین دیگر در مورد افراد مختلف سخن می گوید کاملا واضح است که خودش هم تعجب کرده است که مگر می شود یک انسان آن هم در یک رسانه که مدعی بی طرفی است، این چنین کذاب وسندساز باشد .

با آبروی افراد بی گناه زیادی به خاطر دروغ پردازی ها و جعل اسناد فلاحتی بازی شده است . متاسفانه صدای امریکا نیز فقط ادعای بی طرفی و استقلال رسانه ای می نماید بدون آنکه به رسالت یک رسانه ارتباط جمعی احترام گذاشته و به آن پای بند باشد . نتیجه این بی تعهدی را می توان در برنامه هفتگی مهدی فلاحتی به خوبی مشاهده نمود.

فلاحتی نتوانسته صحت هیچکدام از اسناد جعلی که تاکنون از طریق صدای آمریکا به نمایش گذاشته است را به اثبات برساند. و بی تعهدی مدیران این شبکه نیز او را گستاخ تر کرده است تا جایی که او هر روز مطلب جدیدی را در مورد خادمین نظام جمهوری اسلامی ایران از مسئولین بلند مرتبه تا مدیران رده های میانی بیان می نماید و با انتشار این مطالب کذب و بدون پشتوانه سعی می کند تا همچنان به خوش رقصی های خود برای صهیونیست ها و ضد انقلاب ادامه دهد.  طبیعی است که با توجه به مسائلی که در مورد قوه ی قضائیه و موضوع حساب های سپرده که متأسفانه عده ای بی اطلاع و عجول به آن دامن زده اند ، فلاحتی دست به کار شده و مشغول تهیه برنامه ای در جهت تخریب مسئولین دلسوز قوه ی قضائیه بشود. آنچه بر می آید این است که فلاحتی در نظر دارد اسنادی را جعل نماید و با ارائه این اسناد جعلی ذهن بینندگان زود باور و بعضاً ساده اندیش صدای آمریکا را به خود و این اسناد کذب معطوف داشته و در راستای دستوراتی که اربابان صهیونیست وی به او ابلاغ می نمایند رئیس محترم قوه ی قضائیه و همکاران خدوم وی را مورد اهانت و هتک حرمت قرار دهد .. البته قابل پیش بینی است که چرا فلاحتی حتی نتوانسته است در مورد قوه ی قضائیه و موضوع حساب هاب سپرده که کاملاً قانونی هم می باشند تاکنون برنامه ای تهیه و ارائه نماید ، چرا که به لحاظ فقدان اسناد قانونی فلاحتی ناچار است سندسازی نماید و از آنجاییکه او می داند نمی تواند به سادگی رئیس محترم قوه ی قضائیه را متهم نماید دچار درد سر شده است و در تهیه اسناد جعلی و کذایی درمانده است.

 فلاحتی کسی نبود که وقتی تهمتی در مورد رئیس قوه ی قضاییه توسط افرادی مطرح می گردد سکوت نماید و هیچ برنامه ای به روی آنتن نبرد ؛ علت این وقفه آن بود که سند سازی برعلیه رئیس محترم قوه ی قضائیه یک کشور مستقل کار ساده ای نبوده و بدون دخالت سازمانهای جاسوسی دول متخاصم امکان پذیر نمی باشد. لذا فلاحتی منتظر رسیدن اسنادی است که تحت نظارت و کنترل CIA و موساد در حال تدوین می باشد. بارسیدن این اسناد ساختگی باید منتظر ماند فلاحتی همین روزها یعنی این هفته یا یکی از هفته های آینده برنامه ای کاملاً مغرضانه و جعلی را بروی آنتن ببرد. البته او باید بداند که وارد کردن اتهام به رئیس دستگاه قضائی یک کشور عضو سازمان ملل متحد نمی تواند برای وی و صدای امریکا بدون اثر باشد. اولاً که مردم ایران به خادمین نظام اسلامی از جمله ریاست محترم قوه ی قضائیه اعتماد داشته و آنان را به خوبی می شناسد لذا فلاحتی و امثال او نخواهد توانست با این سند سازی های جعلی و انتشار اخبار کذب راه به جایی ببرند. از طرفی دولت امریکا که وزارت خارجه آن متولی رسانه هایی نظیر صدای امریکا (VOA) می باشد باید منتظر پاسخ محکمی در قبال حرکات مذبوحانه  فلاحتی و مجموعه ی صدای امریکا از سوی ایران اسلامی بوده و عواقب آن را نیز در عرصه های بین المللی بپذیرد. از قدیم گفته اند یک دیوانه سنگی در چاه می اندازد و صد عاقل نمی توانند آن را در بیاورند باید ماند و دید که آیا صدای امریکا  می تواند تاوان اعمال زشت وغیر قانونی این زنجیری فاسد را بپردازد؟یا اینکه باز هم با فرافکنی وتزویر؛ به کارهای غیر رسانه ای خود ادامه خواهد داد؟  اگرچه فلاحتی باید بداند که نمی تواند تا ابد در جاده ی بی حرمتی و بی انصافی که اربابان وی ساخته اند یکه تازی نماید .مطمئنا تاریخ مصرف او هم روزی به پایان می رسد .

4,610 total views, 4 views today

این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید :    
۱۳۹۷-۰۶-۰۹ access_time
edit  

به نام خدا پیام رسای غدیر تداوم رسالت محمد(ص) واقعه غدیر خم واقعه ای نیست که بتوان به سادگی از آن گذشت  غدیر یک حادثه تاریخی نیست که در کتاب های تاریخ از آن نامی برده شود ودر لابلای ایام مختلف و حوادث گوناگون تاریخ به تدریج کم رنگ وکم رنگ تر شود. غدیر خم […]

812 total views, 40 views today

۱۳۹۶-۱۰-۲۱ access_time
photo   edit  

به نام خدا این روزها بازار دلقک های خارجی و داخلی های خارج نشین گرم است و  بیچاره ها سخت ازخود ممنون هستند که به خیال خودشان توانسته اند با ایجاد کمی سروصدا ایران اسلامی را ناآرام نمایند.البته این ابلهان که معلوم نیست اساسا تاریخ بر انها نام دلقک های سیاسی بگذارد یا خیر در […]

734 total views, 35 views today

۱۳۹۶-۱۰-۲۰ access_time
edit  

به نام خدا وقایع روزهای گذشته که همه ی ملت انقلابی ایران شاهد ان بودند نشان داد که تمام حوادث اتفاق افتاده در کف خیابان ها از سوی دشمنان نظام اسلامی و ایران عزیز، برنامه ریزی شده بود. صحبت های روح الله زم که کانال ضد انقلابی امد نیوز را مدیریت می کند با یک […]

1,236 total views, 206 views today

یک پاسخ برای این مطلب بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + هشت =


widgets