مهناز هدایتی هخای جدید اپوزیسیون !

مهناز هدایتی هخای جدید اپوزیسیون !

هدایتی با شعری که در ستایش از کشور انگستان و ملکه آن سروده کاملاً ماهیت خود را نشان داده است. آنچه که وی به آن شعر می گوید مجموعه ای از جملات دست و پاشکسته ای است که وی با بیان آن ها ایرانی بودن خودش را زیر سوال برده است چرا که هیچ ایرانی آزاده ای هرگز با این جملات کشور انگلستان را نمی ستاید.از نظر علمی به این گونه افراد که دچار پارادوکس شدید و بیمارگونه ای که مهناز هدایتی به آن مبتلا می باشد گردیده اند روان پریشان سیاسی – اجتماعی گفته می شود .

1,939 total views, no views today

۱۳۹۵-۰۹-۱۶ access_time    
205 code
  ondemand_video   edit  
print title title

1,940 total views, 1 views today

این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید :    

هردم از این باغ بری می رسد.

اپوزیسیون ایران که از درد بی درمان شیدایی به خود می پیچد هر روز شاهد یک اتفاق تازه می باشد. روزی خود را آلترناتیو جمهوری اسلامی می نامند و فردای آن روز خود را جایگزین سلطنت می خواند ، در این میان رضا پهلوی مانده است که با این همه مجنون و شیدا که هر روز هم بیشتر می شوند چه باید بکند.

امید دانا که این اواخر آب پاکی را روی دست رضا پهلوی ریخته بود و او را فاقد صلاحیت برای رهبری سلطنت طلبان نامیده، کم بود ! مهناز هدایتی هم به جمع مجنونان اضافه شد.

هدایتی که سابقه خودفروختگی سیاسی وی را ملکه انگلستان با اهدای جازه ای رسمیت بخشیده است اخیراً در بروکسل در جمع عده ای که خود را اپوزیسیون می نامند مدعی رهبری جنبشی تازه به نام انقلاب سبز مردم ایران شده است.

هدایتی با شعری که در ستایش از کشور انگستان و ملکه آن سروده کاملاً ماهیت خود را نشان داده است. آنچه که وی به آن شعر می گوید مجموعه ای از جملات دست و پاشکسته ای است که وی با بیان آن ها ایرانی بودن خودش را زیر سوال برده است چرا که هیچ ایرانی آزاده ای هرگز با این جملات کشور انگلستان را نمی ستاید. گویی هدایتی فراموش کرده است که تاریخ معاصر ایران چه حکایت هایی از ظلم ، ستم و دخالت های پادشاهی بریتانیا را با خود به همراه دارد. از کودتای ننگین 28 مرداد گرفته تا انواع دخالت هایی که بریتانیا و عناصر آن برای ایجاد هرج و مرج در ایران انجام داده اند هیچکدام را حتی نمی توان بخشید و فراموش کرد چه رسد به اینکه یک ایرانی آنقدر حقیر و پست شود که لب به ستایش و تمجید از بریتانیا و ملکه آن بگشاید و این درحالی است که هدایتی در به اصطلاح اشعارش چنین خیانتی را مرتکب شده است و از آن بدتر اینکه همین خانم هدایتی در مصاحبه با تلویزیون پارس از ایرانی بودن خود ابراز شرمساری نموده است. حال معلوم نیست کسی که ایرانی بودن خود را مایه شرمساری می داند چگونه به خود اجازه می دهد رهبری انقلاب سبز مردم ایران (اصلاً معلوم نیست از کجا چنین انقلابی سبز شده است) را بر عهده بگیرد.

از نظر علمی به این گونه افراد که دچار پارادوکس شدید و بیمارگونه ای که مهناز هدایتی به آن مبتلا می باشد گردیده اند روان پریشان سیاسی – اجتماعی گفته می شود . کسانی که در عین خودشیفتگی سیاسی ، دچار تضاد با ملیت خود هستند و مرتباً حرف هایی را تکرار می کنند که حکایت از سرگشتگی و شیدایی آنها دارد. هر جایی که دشمنی برای ایران اسلامی وجود دارد ، هدایتی نیز آنجاست از ابراز علاقه و عشق وی به شاهزاره صعودی گرفته تا ستایش و ابراز ارادت به کشور بریتانیا ، همه و همه نشان از کینه و عداوتی است که وجود هدایتی را فرا گرفته و او را در منجلاب خیانت به ایران غرق نموده است . حال چنین عنصر خود فروخته ای مجدداً سر برآورده و خود را در ردای رهبری انقلاب سبز مردم ایران می پندارد. شیدایی و دیوانگی هم حدی دارد. وقتی که  شیدایی به مرز انفجار می رسد از دل آن موجودی سر بر می آورد که امروز هدایتی نام دارد البته در گذشته نه چندان دور افراد دیگری هم بودند که همانند مهناز هدایتی اینگونه دچار تنش روانی خود بزرگ بینی سیاسی شده اند . هخا را هنوز فراموش نکرده ایم ، دیوانه ای که خود را در جایگاه پادشاهی و رهبری اپوزیسیون می دید و مدتی اسباب خنده مردم را فراهم آورده بود . نمونه ی دیگر این خود شیفتگان سیاسی ، فرود فولادوند بود که او هم مدتی سعی داشت تا خود را صاحب چنین جایگاهی نماید اما در نهایت چه شد ؟ مردم بزرگوار ایران همانند رودی خروشان این کف ها را در خود حل کردند و امروز هیچ اثری از آنان دیده نمی شود حتی نامشان هم در سایه ی اقتدار و عظمت نام ایران به فراموشی سپرده شده است.

مطمئناً در فردایی نه چندان دور نام هدایتی و امید دانا و حتی رضا پهلوی را حتی در کتاب هایی که آیندگان خواهند نوشت ، نمی بینیم و آثاری از آنها حتی در ذهن اپوزیسیون هم نخواهد ماند.

ایران اسلامی آنقدر بزرگ و با عظمت است که چنین موجودات حقیر و فرو مایه ای را حتی یارای ایستادگی در مقابل نام ایران هم نخواهد بود چه رسد که بخواهند تاریخ با شکوهش را آنگونه که در خواب و خیال خود می پندارند به آن سویی ببرند که خود می خواهند.

زمستان می گذرد و این تنها روسیاهی است که برای … می ماند.

1,941 total views, 2 views today

این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید :    
۱۳۹۸-۰۳-۰۹ access_time
ondemand_video  

روز قدس روز مقابله مستضعفین عالم علیه مستکبرین را گرامی میداریم.

502 total views, 4 views today

۱۳۹۷-۱۲-۰۹ access_time
ondemand_video  

517 total views, 40 views today

517 total views, 40 views today

۱۳۹۷-۱۲-۰۸ access_time
ondemand_video  

889 total views, 34 views today

889 total views, 34 views today

یک پاسخ برای این مطلب بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − شش =


widgets