پیام نادر دُرمانی علیه شهرام همایون

پیام نادر دُرمانی علیه شهرام همایون

علیرغم اینکه نزدیک به چهل سال از پیروزی انقلاب اسلامی ایران می گذرد عده ای که همچنان در خیال خود به فکر براندازی نظام و ساختن یک آلترناتیو در این راستا می باشند، نتوانسته اند حداقل در بین خودشان به یک همگرایی و همسوئی سیاسی دست یابند.

590 total views, no views today

۱۳۹۶-۱۱-۰۹ access_time    
2350 code
  ondemand_video  
print title title

591 total views, 1 views today

این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید :    

به نام خدا

خوب، بد، خائن

علیرغم اینکه نزدیک به چهل سال از پیروزی انقلاب اسلامی ایران می گذرد عده ای که همچنان در خیال خود به فکر براندازی نظام و ساختن یک آلترناتیو در این راستا می باشند، نتوانسته اند حداقل در بین خودشان به یک همگرایی و همسوئی سیاسی دست یابند. این عده که سالهاست در خارج از کشور زندگی می کنند و به قول خودشان در کشور های اروپایی وآمریکایی که مهد آزادی و دمکراسی می باشند به تمرین دروس مربوط به آموزه های اجتماعی دمکراسی مشغولند، تنها درسی که نیاموخته اند یا بهتر بگوئیم نتوانسته اند بیاموزند همان دمکراسی است. مبانی احترام به حقوق  اولیه همه ی انسانها، احترام به آراء عمومی، حفظ حریم شخصی افراد، پذیرش عقاید دیگران، صداقت در گفتار و رفتار همگی از اصول اولیه  دمکراسی بوده که این مدعیان به ظاهر آزادی خواه و وطن پرست وقتی نوبت به آنها می رسد به هیچکدام از این اصول وقعی نمی نهند، مرتب به مردم آن طرف دوربین دروغ می گویند. تاریخ را به نفع خودشان تفسیر و گاهی تحریف می کنند. برای اعتقادات میلیون ها ایرانی داخل کشور حقی قائل نمی شوند و صرفا می خواهند به مقاصد خود دست یابند که ایجاد رقابت بین اپوزیسیون خارج نشین، خصوصا آنهایی که ساکن آمریکا هستند را به معضلی برای انها تبدیل نموده است

به قول سعدی شیرازی:

دو درویش در گلیمی بخسبند و دو پادشاه در اقلیمی نگنجند

 مصداقی است کاملا ملموس از اپوزیسیون خارج نشین که این روز ها هرکدام سنگ خودشان را به سینه می زنند و تیشه برداشته اند تا ریشه  ی یکدیگر را از بیخ برکنند. در هر حال آنچه در دو فیلم زیر می بینید فارغ از هر عنوانی که به آن داده شود یک موضوع مهم را تداعی می کند و آن موضوع همانا تفسیر پیرامون واژه خیانت و خیانتکار است که طرفین این دعوای تلویزیونی با افشاگری های مختلف، تلاش می کنند تا دیگری را خائن و خود را وطن پرست جلوه دهند. غافل از اینکه قضاوت با مردمی است که بدون هیچگونه پیش داوری رفتار های متضاد  و متناقض اپوزیسیون را در اشکال مختلف به نظاره می نشینند و همین مردم هستند که خائن را از وفادار و دوست را از دشمن تمیز داده و به خوبی درک می نمایند که چه کسی راست می گوید. نادر درمانی، شهرام همایون یا امیر عباس فخرآور یا … فرقی نمی کند از نگاه تیزبین مردم ایران، هیچ خیانتی پنهان نخواهد ماند و هیچ خائنی نیز از حافظه تاریخی ملت انقلابی ایران فراموش نخواهد شد. به این فیلم نگاهی بیاندازید، و خودتان قضاوت نمائید:

592 total views, 2 views today

این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید :    
۱۳۹۸-۰۳-۰۹ access_time
ondemand_video  

روز قدس روز مقابله مستضعفین عالم علیه مستکبرین را گرامی میداریم.

588 total views, no views today

۱۳۹۷-۱۲-۰۹ access_time
ondemand_video  

2,694 total views, 3 views today

2,694 total views, 3 views today

۱۳۹۷-۱۲-۰۸ access_time
ondemand_video  

3,088 total views, 3 views today

3,088 total views, 3 views today

یک پاسخ برای این مطلب بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


widgets