برزخی برای ایران؛ خوابی که برای ما دیده اند!

این مورد را ارزیابی کنید
(7 رای‌ها)

زیست نباتی در بستر حیات غربی و ارتزاق از دلار های حاصله از کیسه ی مالیات دهندگان صد البته ناراضی و (یا) برآمده از عواید استثمار ملل جهان سوم، عناصر پر مدعای اپوزیسیون را به دردی دچار ساخته که پیش از آنان، جوامع پوسیده ی اروپایی – آمریکایی را تا به مرز فروپاشی اجتماعی و فرهنگی کشانده است؛ دردی مضمن همچون زوال فرهنگی - عقیدتی که به مانند سرطانی مهلک بر روح و جسم به یقین رو به موت اپوزیسیون ضد ایرانی چنگ انداخته است!

در روز های گذشته (مشخصا در روز یکشنبه، سوم مرداد ماه 1400) همگان شاهد نمایشی جالب توجه، اما نه چندان غریب از عناصر اپوزیسیون بودند. نمایشی مبتذل با اجرای الهه شریف پور هیکس و مهدی مهدوی آزاد. معدود مخاطبین برنامه ی تیتر اول (فرداد فرحزاد) از تلویزیون ایران اینترنشنال و کاربران فضای مجازی (البته پس از بازنشر این برنامه در بستر اینترنت) به وضوح دیدند آنچه را که اپوزیسیون ضد ایرانی سالیان متمادی است سعی در پنهان کردن آن در پشت کراوات های رنگین و عناوین پرطمطراق اما تصنعی شان دارند. الهه هیکس به اصطلاح با عنوان مدیر اجرایی سازمان همیاران برای حقوق بشر و مهدی مهدوی آزاد، با لیبل ژورنالیست مثلا آزاد!

نوچه ی علینژاد، دلقک دروغگو، الاف دروغگو، شما در قد و قواره ی من نیستید، فحاش، آدم الاف و موارد دیگری از این دست ناسزا ها سهم هر کدام از حاضرین در این جدل شبه رسانه ای بوده که بی توجه به حرمت افکار عمومی و یا احساسات معدود مخاطبانشان نثار یکدیگر می کردند. نقطه ی اوج این معرکه گیریِ درواقع سه نفره آنجایی بوده که خانم هیکس متاثر از واژه پراکنی های مهدوی آزاد و تله ی فرحزاد و البته در واکنش به اظهار تاسف های پیاپی این دو خطاب به طرف دوم مناظره می گوید:

"مثل یک حیوان سرتو تکان نده!"

این برنامه در کنار دیگر برنامه های مشابه در تلویزیون های فارسی زبان و معاند، در جای خود کلاس درسی است برای مخاطب تیزبین و هوشیار ایرانی؛ چرا که با مشاهده ی یک چنین معرکه های مفتضحی به روشنی درمی یابد که جامعه و سیاستی که اپوزیسیون خارج نشین و رفقای داخل نشین آنها (بویژه عناصری معلوم و الحال همچون حشمت الله طبرزدی و...) برای آینده ی مردم و کشور عزیزمان تدارک دیده اند، تا چه اندازه مهلک و مسموم است! آینده ای تیره برای تمامیت ارضی کشور، اعتقادات دینی و ارزش های انسانی ملت ایران!

یقینا خوابی که مهدوی آزاد ها و علینژاد ها، هیکس ها و طبرزدی ها برای من و ما دیده اند تعبیر نخواهد شد؛ اما (اغتشاشات این روز های خوزستان و... نشان می دهد که) هستند کسان ساده لوحی که (تنها) با نشخوار یک دوجین عبارت فریبنده و به کمک جادوی رسانه، خام دشمنان قسم خورده ی این مرز و بوم کهن شوند؛ غافل از آنکه چنگ زدن به دامان فرحزاد ها و مهدوی آزاد ها که خود سر در آخور سعودی و صهیونیسم دارند، مقصدی جز به برزخ سیاسی نخواهد داشت؛ برزخی آتشین تر از دوزخ سوزنده!

                                                                                                                 مبدیان

9 مرداد 

نظر دادن

برای ارسال نظر، تکمیل موارد ستاره‌دار (*) الزامی است.