رقص منافق در پیاده رو استکهلم؛

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

پایکوبی و رقاصی مشتی منافق فراری در بیرون از محوطه ی ساختمان مرکزی دادگاه استکهلم سوئد بازتاب فراوانی در رسانه های معاند و فارسی زبان داشته است؛ تصاویری توام با انتشار خبر درخواست صدور و اعمال مجازات حبس ابد برای حمید نوری، ایرانی ربوده شده در کشور سوئد. فردی که عناصر بدنام مجاهدین خلق مدعی اند که در گذشته از کارمندان عالی رتبه ی قوه ی قضائیه ی جمهوری اسلامی ایران بوده است.

نمایش اخیر منافقین که از قضا با حمایت و پشتیبانی دیگر جریانات ضد انقلاب، از جمله سلطنت طلبان و لیدر متوهم آن رضا پهلوی همراه بوده است را می باید به نوعی مضحکه ی عدالت در سوئد، این کشور به اصطلاح متمدن اروپایی دانست؛ چرا که منافقین در ساده ترین شکل ممکن و البته کاملا حساب شده و موذیانه، قوه ی قضائیه و دستگاه پلیسی – امنیتی کشور ثالثی را مبدل به ابزار انتقام جویی شان از مردم و نظام سیاسی ایران کرده اند. در این مضحکه، قضات دادگاه و دادستانی سوئد نیز مبدل عروسک خیمه شب بازی نمایش نخ نمای منافقین شده اند. آقایان نمی دانند که اپوزیسیون و تفاله های رجوی زاده شان چه خواب ها که برای سواری گرفتن از جهل قضایی – حقوقی جماعت چشم آبی سوئدی ندیده اند! دستگاه قضایی نه چندان مستقل سوئد مسحور از کولی بازی ها و مظلوم نمایی عناصر فرقه ی رجوی آینده ی روابط سیاسی – اقتصادی کشورشان با ایران مقتدر را به اندک بهایی خرج هوس های سیاسی و کینه های شتری منافقین کرده اند.

آری؛ آیندگان خواهند گفت که روزگاری مشتی منافق از همه جا رانده، با یک دوجین روایت موهوم و دو پیاله اشک تمساح، همه ی دستگاه عریض و طویل قضایی یک کشور اروپایی (پر ادعا) را بازیچه ی انتقام جویی از مردمی کرده اند که روزگاری با خفت تمام اتمسفر سیاسی ایران را از رجوی و رجوی زاده ها پالوده اند!

ربایش یک شهروند ایرانی، شکنجه ی سفید و محروم ساختن گروگان از بدیهی ترین حقوق انسانی اش (حقوقی همچون دیدار با خانواده و دسترسی به خدمات ضروری پزشکی) آنهم به مدت دو سال، همه ی آن حقوق بشری است که آقایان چشم رنگی سالیان متمادی منت آن را بر سر افکار عمومی خصوصا خاورمیانه ای می گذاشتند!

مبدیان

17 اردیبهشت 1401

نظر دادن

برای ارسال نظر، تکمیل موارد ستاره‌دار (*) الزامی است.