بحران در سرزمین ملکه؛ از لندن نشین ها چه خبر!؟

این مورد را ارزیابی کنید
(4 رای‌ها)

مسافران حیرت زده و جماعت سرگردان در زیر زمین های نمور متروی لندن، پرواز های لغو شده و مرز های هوایی که یکی پس از دیگری به روی هواپیما های تجاری – مسافری انگلیسی بسته می شوند و در نهایت، مردمی که در وحشت از قحطی بزرگ در صف خرید ارزاق ضروری و مواد غذایی به انتظار نشسته اند.

آنچه که به یاری واژگان به نمایش درآمد صرفا بخش کوچکی از مصائب این روز های بریتانیای کرونا زده است؛ بریتانیای بدون روتوش و البته بی سرخابِ عاریت گرفته از عهد ویکتوریایی؛ بریتانیایی که دیگر کبیر نیست. پیدایش گونه ای جهش یافته از کووید 19 در برخی نقاط انگلیس، بخش های چهار گانه ی پادشاهی بریتانیا را در شوکی بزرگ فرو برد. گونه ای مقاوم تر و صد البته تهاجمی تر از نسخه ی به زعم اپوزیسیونِ اِمریکوفیلد، چینی آن!

بحران کاملا جدی است؛ تا جایی که همسایگان انگلستان (در اروپای برّی) پس از سرایت گونه ی لندنی کرونا به کشور هایی چون هلند، دانمارک و حتی استرالیا اقدام به بستن مرز های هوایی و اعمال محدودیت های شدید در ورود کالا و مسافر از مبداء بریتانیا کردند. در مقابل اما رسانه های لندنی و همتایان آمریکا نشینشان بی توجه به واقعیت های میدانی انگلیس و دیگر کشور های غربی، به اغراقِ پیامد های شیوع کرونا ویروس در ایران، توام با انکار دستاورد های ارزشمند ایرانیان در این زمینه مشغول اند. پیش از این نیز در موارد دیگری شاهد رفتار موذیانه و شیطنت های رسانه ایِ رادیو تلویزیون های اپوزیسیون در موضوع کرونا ویروس بوده ایم؛ آنجا که دونالد ترامپ با عظمی مثال زدنی (بخوانید با شیوه ی مدیریتی ابلهانه اش) در حال تحقق شعار "اول آمریکا"، البته در میزان تلفات ناشی از پاندمی کرونا بود، ضد انقلاب خارج نشین با انکار تحریم های غیر انسانی در حوزه ی پزشکی – دارویی، در اقدامی هماهنگ صرفا از پیشنهاد فریبنده و دروغین آمریکایی ها برای کمک به ایران در راه مبارزه با کووید 19 می گفتند؛ رفتار خائنانه ای که همچنان شاهدش هستیم!

این روز ها رسانه های لندنی با حربه ی شب یلدایی و جذابیت های بصری، همزمان با تکرار خبر های بی اساس درخصوص وضعیت بهداشتی کشور و توان جامعه ی پزشکی و نهاد های متولی مبارزه با کرونا در ایران، به عادی نمایی شرایط جامعه ی بریتانیایی پس از کشف گونه ی جهش یافته و خطرناک تری از کرونا ویروس مشغول اند؛ این در حالی است که ایرانیان علیرغم تحمل فشار های حداکثری آمریکا و نامردمیِ دولت های اروپایی مشغول تست و آزمایش بالینی واکسن ایرانی کرونا و تحصیل استاندارد های سخت گیرانه ی پزشکی هستند؛ موضوعی که از شواهد پیداست به مذاق خارج نشینان ضد میهنی (ایرانی نمایانِ اپوزیسیون) خوش نیامده است.

شرایط کنونی انگلستان و تصویری که از این کشور جزیره ای توسط رسانه های مستقل (و نه از دریچه ی دوربین رسانه های فارسی زبان معاند) به جهانیان مخابره شده دقیقا همان چیزی است که ضد انقلاب خارج نشین و شبه رسانه های وابسته به آنان در نظر داشته اند تا با استفاده از تکنیک های گوناگون رسانه ای و تولید اخبار جعلی و استناد به نقل قول های غیر واقعی از ایران به نمایش درآورند؛ در نهایت اما این لندن نشین های اپوزیسیون هستند که پس از دوستانشان در آمریکا باید در پی نجات خویش از تبعات مدیریت نا کارآمد سیاسیون پرادعای انگلیسی باشند؛ آنهم در واقعیت و نه مجاز!

امضاء

مبدیان

نظر دادن

برای ارسال نظر، تکمیل موارد ستاره‌دار (*) الزامی است.