آبان به روایت اپوزیسیون...

این مورد را ارزیابی کنید
(7 رای‌ها)

با گذشت حدود 2 سال از حوادث آبان ماه 98 و افزایش قیمت بنزین، هواداران دو آتشه ی آشوبگری و اغتشاش در ایران یعنی اپوزیسیون ضد وطن، هنوز بدنبال مهلکه ای دیگر برای هنجارشکنی عده ای و موج سواری خود هستند. آن ها با سوءاستفاده از خانواده های قربانیان وقایع آبان، آنان را تبدیل به تابلوی تبلیغاتی اپوزیسیون جهت پیشبرد اهداف منفعت طلبانه اش می کنند تا با تحریک احساسات مردم خود را به نوعی محق جلوه دهند. اما با این اوصاف، آیا واقعا سلسله اتفاقات آبان 98 بصورت تصادفی در جهت منافع اپوزیسیون قرار گرفته بود؟ کسانی که به طور مشخص منفعت خود را نه در صحبت هایشان مبنی بر خوشبختی مردم بلکه صرفا در وجود ترس و نگرانی در افکار ملت ایران می دیدند!

برای درک حقیقت میدانی خوب است نگاهی به دو نمونه از اغتشاشات در کشور های دیگر بیاندازیم. اوکراین؛ در آشوب های سالیان گذشته فرد مسلحی (تک تیرانداز) دستگیر می شود و اعتراف می کند برای ایجاد پروژه ای به نام ((پروژه کشته سازی)) با دستور آمریکا به هردو سمت غائله یعنی پلیس ها و اغتشاشگران شلیک کرده است. طبیعتا با این کار هردو سوی مناقشه، دیگری را متهم به خشونت و استفاده از سلاح جنگی علیه شهروندان عادی و یا نیروهای امنیتی می کردند.

 و اما نمونه ای دیگر؛ در اغتشاشات سال گذشته عراق، شاهد عینی ماجرا اعلام می کند هم پلیس کشته شده و هم اغتشاشگر کشته شده با یک سلاح مشترک از پا درآمده اند. حال بازگردیم به ایران و اغتشاشات آبان 98؛ پس از کنترل اغتشاشات و برگشت آرامش به کشور، نیروهای امنیتی با بازجویی از لیدرهای میدانی اغتشاشات به این نتیجه می رسند که رهبری و سازماندهی این قبیل افراد توسط چند کشور غربی-عربی صورت می گرفته است. به طوری که ضد انقلاب در پی آن بود تا با سوءاستفاده از ناآرامی های پس از افزایش قیمت بنزین و ایجاد ناامنی در کشور، جامعه را نسبت به جمهوری اسلامی بدبین نمایند. حال با این شرایط اپوزیسیون با دریدن یقه های خود سعی در تخریب وجه نیروهای خدوم امنیتی-انتظامی را دارند تا در نهایت متهم را بر جایگاه قضاوت بنشانند.

مبدیان

22 آبان 1400

نظر دادن

برای ارسال نظر، تکمیل موارد ستاره‌دار (*) الزامی است.