چه خبر از لندن نشین ها!؟ بازگشتی دوباره به یادداشت"بحران در سرزمین ملکه؛ از لندن نشین ها چه خبر!؟"

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

جلوگیری از برگزاری مراسم سنتی سال نو میلادی، پرواز های لغو شده و مرز های هوایی که یکی پس از دیگری به روی هواپیما های تجاری-مسافری بسته می شوند و در نهایت جهان غربی که، مردمانش معترض به ناکارآمدی سیستم بهداشتشان دست به شورش زده اند. آنچه که به یاری واژگان به نمایش درآمد صرفا بخش کوچکی از مصائب کشورهایی مانند آمریکا، انگلیس و قسمت اعظمی از قاره سبز بوده که سونامی کرونای امیکرون یکی پس از دیگری جوامع آنان را درنوردیده است. گونه ای مقاوم تر و تهاجمی تر از نسخه ی قبلی آن. ابتلای 189 هزار بیمار جدید انگلیسی در یک روز، یکصد هزار فرانسوی و 290 هزار آمریکایی به این سویه، نشان دهنده جدی بودن بحران در روز های آینده است؛ این مسئله موجی از وحشت و نگرانی در بین شهروندان غربی بوجود آورده  و فشار بسیاری بر بخش های بهداشتی و درمانی این کشورها ایجاد نموده است.

 در مقابل اما رسانه های لندنی و همتایان آمریکانشینشان بی توجه به واقعیت های میدانی انگلیس و دیگر کشور های غربی، به اغراقِ پیامد های شیوع امیکرون در ایران و بایکوت خبری کاهش چشمگیر ابتلا و تلفات جانی این ویروس در کشورمان مشغول اند. پیش از این نیز در موارد دیگری شاهد رفتار موذیانه و شیطنت های رسانه ایِ رادیو تلویزیون های اپوزیسیون در موضوع کرونا ویروس بوده ایم؛ آنجا که جوی خواب آلود با عظمی مثال زدنی همچون دونالد ترامپ (بخوانید با شیوه ی مدیریتی ابلهانه شان) در حال تحقق شعار"اول آمریکا"، البته در میزان تلفات ناشی از پاندمی کرونا است، ضد انقلاب خارج نشین با انکار تحریم های غیر انسانی در حوزه ی پزشکی-دارویی، در اقدامی هماهنگ سعی در تبلیغات منفی پیرامون واکسن های تولید شده در ایران دارند.

این روز ها رسانه های لندنی با حربه ی جذابیت های بصری، همزمان با تکرار خبر های بی اساس در خصوص وضعیت بهداشتی کشور و توان جامعه ی پزشکی و همچنین سیاه نمایی علیه واکسن های ساخت داخل، به عادی نمایی شرایط جامعه ی غربی پس از شیوع گونه ی جهش یافته کرونا مشغول اند؛ این در حالی است که ایرانیان علیرغم تحریم دارویی آمریکا و نامردمیِ دولت های اروپایی، میلیون ها ایرانی با برنامه ملی واکسیناسیون در مقابل سویه های مختلف کرونا تا حدود زیادی ایمن شده اند که این مسئله نشان دهنده موفقیت سیاست های بهداشتی-درمانی نظام اسلامی علیرغم مشکلات فراوان است؛ موضوعی که از شواهد پیداست به مذاقِ خارج نشینان ضد میهنی (ایرانی نمایانِ اپوزیسیون) خوش نیامده است.

شرایط کنونی کشور های غربی و تصویری که از این کشور ها توسط رسانه های مستقل (و نه از دریچه ی دوربین رسانه های فارسی زبان معاند) به جهانیان مخابره شده دقیقا همان چیزی است که ضد انقلاب خارج نشین و شبه رسانه های وابسته به آنان در نظر داشته اند تا با استفاده از تکنیک های گوناگون رسانه ای و تولید اخبار جعلی و استناد به نقل قول های غیر واقعی از ایران به نمایش درآورند؛ در نهایت اما این اپوزیسیون درمانده هستند که باید در پی نجات خویش از تبعات مدیریت ناکارآمد سیاسیون محبوب خود باشند و مردم ایران در ایمن ترین شرایط بهداشتی به سر ببرند.  

مبدیان

9 بهمن 1400

نظر دادن

برای ارسال نظر، تکمیل موارد ستاره‌دار (*) الزامی است.