منافقین، این مزاحمین خلق!

این مورد را ارزیابی کنید
(6 رای‌ها)

منافقین، این مزاحمین خلق!

بی شک گروهک منافقین خلق و لیدر مجهول الاثرش را می توان در زمره ی بدنام ترین و در عین حال منفورترین جریانات و عناصر ضد انقلاب به شمار آورد. بدنام در میان خلق و منفور از نگاه دیگر طیف های اپوزیسیون!

افزون بر اقدامات مرموزانه ی فرقه ی رجوی در دوران پیش از انقلاب و حواشی نه چندان اندک این گروهک تروریستی در آن سالیان (ازجمله ماجرای مشکوک آزادی مسعود رجوی از زندان و نیز و جود شائبه های بسیار مبنی بر همکاری تنگاتنگ وی با عناصر ساواک در شناسایی و حذف لیدر های این سازمان)، ریشه ی بدبینی ها نسبت به منافقین را باید در عملکرد سیاه عناصر این فرقه ی شیطانی، بویژه در دهه ی 60 خورشیدی جست. اقدامات غیر انسانی این گروهک بد آوازه، فهرست پر طول و درازی از خیانت ها، نامردمی ها و جنایاتی است که نظیر آن را در کارنامه ی کمتر گروه تروریستی دیگر می توان یافت.

شکنجه و کشتار شهروندان بی گناه ایرانی (تنها و تنها و به جرم ادای فرائض دینی)، ترور و حذف فیزیکی تنی چند از بهترین فرزندان این مرز و بوم (صرفا به دلیل حضور و فعالیت در نهاد های سیاسی و انقلابی)، دست دادن به دشمن بعثی در نقش عوامل ستون پنجم و ارائه ی کمک های اطلاعاتی و خدمات جاسوسی به  دوَلِ متخاصم، چه در بحبوحه ی جنگ تحمیلی و چه در سالیان پس از آن تا به امروز (بخصوص جاسوسی از مراکز هسته ای و تحقیقاتی کشور و دخالت موثر در ترور دانشمندان ایرانی) و در نهایت، حمله ی مستقیم نظامی به مرزهای ایران عزیزمان در جریان عملیات موسوم به فروغ جاویدان (مرصاد) صرفا موارد انگشت شماری از فهرست پر طول و دراز جنایات این مخوف ترین فرقه ی تروریستی موجود در عالم است. وجود هر یک از این جنایات به تنهایی کافی است تا پدید آورنده ی نفرت جمعی از گروهک ضاله رجویه در نگاه مردم هر بلاد و سرزمینی، فارغ از ایرانی بودن و یا غیر ایرانی بودنشان باشد!

با روی کار آمدن داعش و انتشار تصاویر مرتبط با جنایات خوف انگیز این گروهک تروریستی در رسانه های بین المللی، ایرانیان تنها مردمی بودند که از مشاهده ی اقدامات ضد انسانی دواعش به وحشت جمعی دچار نگردیدند. چرایی آن بر کسی پوشیده نیست؛ تجربه ی تلخ جنایات پرشمار منافقین خلق در ایرانِ دهه ی 60 خورشیدی.

همگان بر این نکته اتفاق نظر دارند که دواعش از نطفه تا ممات دقیقا در همان مسیری گام برداشته اند که پیشتر، منافقین رفته بودند. به عبارت دیگر، حتی شنیع ترین اقدامات داعش نیز در بهترین حالت خویش، تنها و تنها رونوشتی غیر قابل تمیز از سرمشق فرقه ی رجوی و دیگر عناصر خبیث آن بوده است! از شکستن و مصلح کردن پیکر آدمی گرفته تا قتل کودکان و کشتار پیر و جوان را پیش از دواعش، اوباش رجوی آزموده بودند.

همه ی اینها و البته به مراتب افزون تر از آن، امروزه از منافقین خلق شَبَه متعفنی ساخته که حتی سلطنت طلبان حامی پهلوی را نیز از هم آغوشی با آنها در اغتشاشات اصفهان برحذر داشته است! آری، سازمان مزاحمین خلق با تروریست های گلخانه ای و هواداران اجاره ای اش، بازنده ای بزرگ است؛ به لعن ملت دچار و مطرود از دنیای اپوزیسیون!

مبدیان

9 آذر 1400

نظر دادن

برای ارسال نظر، تکمیل موارد ستاره‌دار (*) الزامی است.