حاشیه ای به نام فخرآور

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

بی شک امیرعباس فخرآور را باید یکی از پر حاشیه ترین عناصر اپوزیسیون در سال های اخیر دانست. شخصیتی پر سر و صدا، با گرایشات پادشاهی خواهانه که در این سال ها سعی داشته به اقسام گوناگون خود را به خانواده ی پهلوی نزدیک کرده و از پشتوانه ی مالی آنها که از چپاول سرمایه های کشور و نیز وطن فروشی و خوش خدمتی به کشور های عربستان و آمریکا بدست آمده است، استفاده کند. وی همچنین در مقطعی، تحت تاثیر چاپلوسی های بیش از حد اطرافیان این خانواده، پا را فراتر از هوا خواهی صرف گذاشته و علاوه بر اینکه خود را عضوی از خانواده ی بد نام پهلوی می دانست، لقب فیک جانشین شاه فراری ایران را نیز برای خویش انتخاب نمود.

این چنین تصمیمات عجولانه ی او و در ادامه، واکنش ها و تمسخر های مجیز گویانِ این خانواده، در اندک زمانی فخرآور را مبدل به یک بازیگر حاشیه ای در مناسبات درون اپوزیسیونی کرده است؛ وضعیت اسفباری که محصول مستقیم عدم توجه به خواست و اراده ی واقعی مردم ایران و همچنین ضعف در تحلیلِ شرایط و رویداد های سیاسی-اجتماعی کشور است. امیرعباس فخرآور در هفته های گذشته با انتشار چند پیام ضد انسانی، ضمن حمایت از قتل ها و ترورهای رخ داده در چند شهر کشور، قاتلین این جنایت ها را چندی از جوانان میهن پرست خطاب قرار می دهد که به حق دست به چنین اقداماتی زده اند؛ این گفته ها در حالی بیان شد که او همچون سایر هم طیفانش ادعای دمکراسی داشته و وقیحانه این آدمکشی ها را در زمره ی اعمال دمکراسی خواهانه دسته بندی می کند. این نگاه توهین آمیز و گستاخانه ی فخرآور، همان نگاهی است که در ذات اکثر اپوزیسیون ضد وطن ریشه دوانیده است؛ نگاهی اهانت بار که جوانان آینده ساز کشور را در جایگاه جانیان ضد بشر قرار می دهد.

در نهایت اینکه، امیرعباس فخرآور، این عنصر همواره مدعی و صد البته پر سر و صدا که روزگاری خود را جانشین شاه مفلوک می دانست، در اندک زمانی به واسطه ی تحلیل ها و اظهار نظر های بی شرمانه ی سیاسی اش، تبدیل به بازیگری هذیان گو و تماما حاشیه ای در خیمه شب بازی های مضحک جماعت اپوزیسیون شده است! سرنوشتی تلخ و صد البته محتوم برای همه ی آنها که دل در گرو وعده های بی سرانجام بیگانگان و دولت های خارجی دارند.   

مبدیان

8 اردیبهشت 1401

نظر دادن

برای ارسال نظر، تکمیل موارد ستاره‌دار (*) الزامی است.