پایانی شکوهمند برای خرداد 1400؛ به حلاوت مردمسالاری دینی!

این مورد را ارزیابی کنید
(7 رای‌ها)

 

در فاصله ی یک هفته مانده به زمان انتخابات سیزدهم ریاست جمهوری و دور ششم شورا های شهر و روستا، یک ایرانِ پر امید محیای برگزاری جشن بزرگ دمکراسی و مردمسالاری دینی است. تجمع پر شمار هواداران در برابر ستاد های انتخاباتی و حضور پر شور طرفداران نامزد های مختلف در محل سخنرانی کاندیدا های محبوبشان حکایت از در پیش بودن حماسه ای دیگر در روز بیست و هشتم خرداد 1400 دارد. حماسه ای از جنس حضور ملتی وقت شناس؛ حماسه ی دلنشین جمهورِ ایران کهن!

در نقطه ی مقابل اما اپوزیسیون خارج نشین با تکیه بر آمار سازی های جعلیِ موسسات مرتبطه (از گَمان گرفته تا نظرسنجی های انجام شده توسط کانال های معلوم الحال تلگرامی) در پی سرد نشان دادن فضای انتخاباتی کشور و القاء بی تفاوتی جامعه نسبت به حق تعیین سرنوشت خود و گزینش نامزدی اصلح در انتخابات پیش رو است! سعید شمیرانی از به اصطلاح جنبش فدائیان ایران همچنان بر طبل اغتشاش در روز موعود می کوبد و آلبانی نشین های فرتوتِ فرقه ی رجویّه در واقعیت و مَجاز از برنامه ریزی برای شعله ور کردن ایران اسلامی از فردای روز 28 خرداد می گویند.

جالب تر از همه اما رفتار متناقض نُمای ربع پهلوی است که از سویی برای افزایش فشار ها و تداوم تحریم های ظالمانه علیه مردم ایران، ملتمس مجلسِین نشینان آمریکایی (خصوصا مارکو روبیو، سناتور جمهوریخواه) می شود و از دیگر سوی، همین مردم را دعوت به تحریم انتخابات و عدم توجه به حق عالیه ی تعیین سرنوشتشان می کند! به زبان شازده "شما به انتخابات و مردمسالاری حاضر نه بگوئید، باشد که ما در آینده و به کمک رفقای گاوچرانمان برایتان دمکراسی بیاوریم؛ آنهم از نوع آمریکایی اش" آری، مضحک اما واقعی است! یک ترکیب شوم، فشار اقتصادی از بیرون و تحریم اقتصادی از درون!

این منتظر السلطنه ی بدشگون حکایت ما اما در خلق بلاهه ی اخیر تنها نبوده و در این مضحکه ی بزرگ سیاسی، تنی چند از اوباش شاخص اپوزیسیون را نیز در کنار خود داشت. کنفرانس مجازی نه به جمهوری اسلامی و رای بی رای آخرین گام این شازده ی  (به زعم رقبای اپوزیسیونی اش) قدم نحس در مواجهه با مردمسالاری دینیِ حاکم بر فضای سیاسی ایران است. کنفرانسی مجازی با حضور رضا پهلوی، حسن شریعتمداری، مسیح علینژاد، فواد پاشایی، امیر حسین اعتمادی و دیگر زاغه نشینان دنیای سیاست، آنهم با هدف مقابله با مردمسالاری دینی، نظام اسلامی و مشخصا انتخابات ریاست جمهوری 1400 ایران.

مهمتر از حرافی علینژاد ها و واژه چریدن های مکرر شریعتمداری ها و ربع پهلوی ها در این به اصطلاح کنفرانس مجازی، عملکرد شبه رسانه های معاندی چون بی بی سی فارسی و ایران اینترنشنال است که با شوق وافر و ولع بسیار اقدام به پخش زنده ی معرکه ی مذکور از طریق پلتفرم های مجازی شان کرده اند!

تداوم شیطنت ها امری حتمی است و عناصر بدنام ضد انقلاب به آسانی دست از سر ملت بزرگ ایران و حقوق حقه ی آنان بر نخواهند داشت. قدر مسلم اپوزیسیون خارج نشین و دنباله های داخلی شان در روز های آتی بر حجم تحرکات شیطانی شان خواهند افزود؛ اما این مردم ایران اند که قدردان مردمسالاری به یادگار مانده از مجاهدت پدرانشان و فارغ از حرافی ضد انقلاب در کنفرانس های یکی در میانشان، برای خرداد 1400 پایانی شکوهمند (تدارک) دیده اند. خصوصا آنکه به یمن قباحت مهتدی ها و گستاخی وابستگان به فرقه ی رجوی، امروزه دیگر به روشنی می دانند که دشمنان قسم خورده ی این آب و خاک مقدس برای فردای انتخابات بیست و هشتم خرداد چه خواب ها که ندیده و چه نقشه ها که نکشیده اند. آری، چه دندان ها که برای زخم زدن به پیکره ایران عزیزمان تیز نشده اند! پس رهسپاریم تا حماسه ان شاءالله...

مبدیان

22 خرداد1400

نظر دادن

برای ارسال نظر، تکمیل موارد ستاره‌دار (*) الزامی است.