توطئه ی مرسر استریت

این مورد را ارزیابی کنید
(6 رای‌ها)

حمله ی پهپادی اخیر به کشتی اسرائیلی مرسر استریت (به مالکیت شرکت زودیاک - ایال اوفر صهیونیست) بر تنش ها در منطقه ی خاورمیانه افزوده است. صهیونیست ها و به طور مشخص نفتالی بنت (نخست وزیر این رژیم) در اقدامی شتابزده و البته مشکوک، نیرو های ایرانی را عامل این حمله معرفی کرده و در ادامه، مقامات بریتانیا، رومانی و آمریکا از حق پاسخگویی برای اسرائیل گفتند. در مقابل، وزارت امور خارجه ی کشورمان با رد مداخله ی ایران در قوع این رویداد، تاکید نمود که هر اقدام نسنجیده ای از سوی طرف های مقابل با واکنش سخت جمهوری اسلامی مواجه خواهد شد! در اظهارات سخنگوی وزارت امور خارجه ی ایران آمده است:

"جمهوری اسلامی نسبت به حفاظت از امنیت و منافع ملی خود لحظه ای تردید نداشته و هرگونه ماجراجویی احتمالی را بی درنگ و با قوت و جدیت پاسخ خواهد داد"

همزمانی رویداد مذکور با روی کار آمدن دولت سیزدهم و تحرکات پراکنده ی اغتشاشگران در برخی مناطق کشور، اظهارات جنگ طلبانه ی مقامات اسرائیلی و متهم نمودن ایرانیان بدون ارائه ی هیچ دلیل و مدرک قابل قبولی و نیز هماهنگی مواضع دولت های بریتانیا، رومانی و آمریکا (و البته رسانه های ضد انقلابی همچون بی بی سی فارسی، ایران اینترنشنال و voa) با صهیونیست ها همه و همه نشان از این دارند که دول متخاصم در تدارک شیطنتی دیگر علیه ایران اسلامی اند!

همچنین، سوابق تیره ی اسرائیلی ها در انجام حملات تروریستی، به نوبه ی خود بر شبهات این حادثه خواهد افزود. اشغالگران قدس ید طولایی در حمله به کشتی های نفتکش، آنهم بی توجه به تبعات زیست محیطی، سیاسی و امنیتی آن دارند. برای نمونه (با توجه سخنان معاون اول رئیس جمهور در دولت دوازدهم) اسرائیلی ها در سال های اخیر و با هدف مانع تراشی در مسیر صدور نفت ایران، حداقل 12 حمله ی خرابکارانه علیه نفتکش های ایرانی داشته اند. و خطاب به دول متخاصم:

 هشدار وزارت امور خارجه ی ایران را جدی بگیرید! با تکیه بر شیطنت چند اغتشاشگر و تحلیل های به دور از واقعیت شبه کارشناسان اپوزیسیون در رسانه ها و نهاد های ضد ایرانی به دام صهیونیست ها نیفتید! مگر آنکه هوس ضربه ی  ملایم مغزی دیگری کرده باشید؛ ضربه ای صد البته مهلک تر از مورد عین السد!

مبدیان

12/05/1400

نظر دادن

برای ارسال نظر، تکمیل موارد ستاره‌دار (*) الزامی است.