عملیات المپیک

این مورد را ارزیابی کنید
(5 رای‌ها)

هفته ی گذشته (دقیقا در شب نوزدهم مرداد 1400) شبکه ی سوم سیما با پخش مستند "عملیات المپیک" پرده از زوایای پنهان توطئه ای آشکار علیه ورزش ایران برداشت. پروژه ای با اجرای سعید ملایی و البته به کارگردانی مشترک (ماریوس ویزر) رئیس فدراسیون جهانی جودو و (توماس باخ) رئیس کمیته ی بین المللی المپیک.

این مستند حاوی نکاتی جالب توجه از موضوع اختلاف فدراسیون جهانی جودو با مسئولان ورزش ایران و دربرگیرنده ی بخش هایی ارزشمند از مصاحبه با برخی افراد دخیل در این ماجرا، بخصوص وکیل ایرانی پرونده است.

با توجه به فعالیت اپوزیسیون در پروژه های موازی علیه کلیت ورزش ایران و ورزشکاران کشور (بویژه کمپین اتحاد برای نوید به سرکردگی مسیح علینژاد) و همچنین کسب مدال نقره توسط ملایی در المپیک 2020 (2021) توکیو و به تبع آن، مانور تبلیغاتی رسانه های ضد انقلاب حول این موضوع، مشاهده ی مستند عملیات المپیک و تامل در فکت های (مطالب منطبق با واقعیت) ارائه شده در آن اهمیتی دوچندان می یابد.

مستند عملیات المپیک پاسخی است به اتهام زنی عناصر ضد انقلاب و رسانه های اپوزیسیون علیه مسئولین ورزشی و ورزشکاران ایرانی و البته بدیلی مهم برای روایت نادرست ارائه شده در محافل رسانه ای معاندین.

مبدیان

24 مرداد 1400

نظر دادن

برای ارسال نظر، تکمیل موارد ستاره‌دار (*) الزامی است.