و نوبت به ما رسیده ای فرزندان آدم!

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

در هفته های اخیر موج حملات شهرک نشینان صهیونیست به نمازگزاران فلسطینی در قدس شریف و نیز حمایت نیرو های امنیتیِ تا بن دندان مسلح اسرائیلی از این متجاوزینِ به نخستین قبله گاه موحدین (پیروان آئین محمدی) شدتی دوچندان یافته است. همزمان، نیرو های نظامی این رژیم نیز با حمله اهدافی در غزه ی محصور، این باریکه را آماج حملات هوایی و توپخانه ای شان قرار دادند.

از سوی دیگر، برخی سران جاهل حکومت های مرتجع عربی را می بینیم که با دهانی گشاده و لب های تا به لاله ی گوش وا شده شان دست دوستی به نفتالی بِنِت و فرستادگانش داده و مسحور وعده های صد البته محال مقامات صهیونیست، یکی پس از دیگری تن به معاهداتی شیطانی می دهند؛ معاهداتی با عناوین دهان پر کن همچون پیمان های نظامی، امنیتی، گردشکری در ادامه ی پیمان موسوم به ابراهیم. به عبارت دیگر، جهانیان بار دیگر شاهد تجسم دوباره ی مثلث شرارت غربی- عبری – عربی علیه وفاداران به آرمان های فلسطین عزیز و مجاهدان راه آزادی قدس شریف اند. صف آرایی دوباره ی هابیلیان در مقابل قابیلیان.

همزمانی این وقایع با روز های منتهی به آخرین جمعه ی ماه مبارک (رمضان) و روز جهانی قدس بر اهمیت این روز بزرگ افزوده و ضرورت توجهی ویژه به این مناسبت الهی را یادآور می شود. آری؛ آزادگان عالم آزمونی دوباره در پیش دارند. دیگر نه صحبت از نژاد است و نه اقتضائات سیاسی؛ در این روز و در حمایت از کودکان فلسطینی، فارغ از تعلقات نژادی، قومی، مذهبی و سیاسی در اقصی نقاط گیتی، هریک به سهم خود یاریگر مظلومان غزه خواهیم بود. نوبت به ما رسیده ای فرزندان آدم؛

ملت آزاده ی ایران نیز فارغ از دغدغه های روزمره و بی توجه به سم پاشی رسانه ای جیش الشیطان در جمع اپوزیسیون فارسی زبان ضد ایرانی، همچون همیشه ی تاریخ پر افتخارشان در سویه ی درست تاریخ خواهند ایستاد.

مبدیان

5 اردیبهشت 01

1 نظر

  • پیوند نظر hassan ronaldo K2_دوشنبهق ظUTCE_ارديبهشت+0000Rارديبهشتق ظUTC_0C1 ارسال شده توسط hassan ronaldo

    از همین جا سلامی عرض می کنم خدمت آقای مایلی کهن که اعتقاد داشت اسرائیل را به رسمیت بشناسیم! سلام خود گوز پندار! کسی از تو نظر نمی خواد عمو!

نظر دادن

برای ارسال نظر، تکمیل موارد ستاره‌دار (*) الزامی است.