رجبی آنجا چه می کرد!؟

این مورد را ارزیابی کنید
(3 رای‌ها)

اخیرا شاهد معرکه گیری مشتی فحاش اپوزیسیون زیست در حاشیه ی نمایش یک فیلم ایرانی در دو شهر آمریکا بودیم؛ جماعتی معلوم الحال و عمدتا از طایفه ی سلطنت طلب ضد انقلاب، اینبار به میدان داری سام رجبی، نوچه ی بد آوازه ی مسیح علینژاد. فردی که مدعی است از قهرمانان (!) نامدار رشته ی ورزشی جودو بوده و سوابقی درخشان در عرصه ی مربی گری دارد.

آغاز همکاری رسمی و علنی این دو تن (رجبی – علینژاد) به پروژه ی ضد ایرانیِ تحریم ورزش ایران در قالب کمپین اتحاد برای نوید باز میگردد؛ جایی که عده ای ایرانی نمایِ فارسی زبان به نام حمایت از حقوق بشر و در اعتراض به مجازات قانونی یک قاتل و بعد ها نیز در اعتراض به ممانعت ورزشکاران ایرانی از رویارویی با نمایندگان رژیم اشغالگر قدس از فدراسیون ها و نهاد های بین المللی ورزشی از جمله کمیته ی بین المللی المپیک خواسته اند جامعه ی ورزش ایران و ورزشکاران ملی پوش کشورمان را از حضور در مسابقات جهانی، تورنمت های قاره ای و بازیهای المپیک محروم کنند! طنز ماجرا اینجاست که این جماعت در توجیه اقدام خویش از ظلم و ستم واهیِ اعمال شده بر ورزشکاران زن و مرد ایرانی می گویند! دقت کنید، تحریم ورزشکار ایرانی در حمایت از خود او!! به همین اندازه مضحک!

این جماعت پیشتر نیز در اقدامی ضد بشری (و نه فقط ضد ایرانی) بار ها و به دفعات مختلف از تحریم های یکجانبه علیه مردم ایران حمایت نموده و حتی خواستار تشدید آن نیز شدند. تحریم های ظالمانه ای ازجمله اعمال محدودیت در دسترسی به مواد دارویی و تجهیزات حیاتی پزشکی، آنهم در بحبوحه ی پاندمی کرونا! برای درک این زشتی کافی است لحاظاتی چهره ی معصومانه ی کودکان پروانه ای (EB) به وقت تجربه ی مرگ دردناکِ ناشی از ممنوعیت دسترسی به پانسمان های تخصصی این بیماری صعب العلاج را به یاد آوریم.

حال رجبی با این سوابق نه چندان روشن و دفاع مفتضحانه از پروژه ی فشار حداکثری (به تبعیت از استاد کولی مسلک خود مسیح علینژاد) مشتی ایرانی نمای خواب زده را گرد خود جمع کرده و در محل نمایش یک فیلم ایرانی، به نام مردم ایران اقدام به فحاشی و توهین های بیشرمانه ی جنسی به حاضرین در صحنه و عوامل فیلم یادشده نمودند؛ که چرا روزگاری در واکنش به ترور ناجوانمردانه ی یک سردار ایرانیِ مدافع وطن توسط قوای یانکی، اظهار تاثر و خشم نموده و به آن واکنش مثبت نشان ندادند! بله اینها ایرانی اند!

مبدیان

11 اردیبهشت 1401

1 نظر

  • پیوند نظر سام شام K2_دوشنبهق ظUTCE_ارديبهشت+0000Rارديبهشتق ظUTC_0C1 ارسال شده توسط سام شام

    داشت چیز میخورد

نظر دادن

برای ارسال نظر، تکمیل موارد ستاره‌دار (*) الزامی است.